عکاسی آنلاین

جامع ترین و معتبرترین آموزشگاه عکاسی آنلاین و نیمه حضوری

جامع ترین و معتبرترین آموزشگاه عکاسی آنلاین و نیمه حضوری مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…کلاس ها از مقدماتی تا پیشرفته و ویژه ورود به بازار کار حرفه ای..برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی آنلاین و نیمه حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزشگاه عکاسی آنلاین

 

مهمترین سرفصل های کلاس جامع عکاسی آنلاین از مقدماتی تا پیشرفته

 • ترم ۱ ) عکاسی عمومی و دیجیتال : فراگیری اصول اولیه عکاسی مانند آشنایی با منوی دوربین ، سرعت شاتر ، عمق میدان ، کاربرد دیافراگم ، انتخاب کادربندی مناسب و …
 • ترم ۲ ) عکاسی تکنیکال : در این ترم داشتن خلاقیت و ایده پردازی بسیار مهم است که شما آن را آموزش خواهید دید.انواع تکنیک های عکاسی در مباحث مختلف آن مثل عکاسی مدلینگ ، تبلیغاتی ، پرتره ، صنعتی ، خبری ، ورزشی و…را آموزش میبینید .
 • ترم ۳ ) نورپردازی در عکاسی : ترم سوم شما یکی از مهمترین ترم ها در دوره عکاسی ست.شما یاد خواهید گرفت که چگونه از نورهای طبیعی و غیرطبیعی استفاده کنید.نحوه ی استفاده از لوازم و تجهیزات نورپردازی ، عکاسی در شب و روز ، عکاسی سیلوئت ، عکاسی آتلیه ، عکاسی در حالت های مختلف چهره تمام رخ ، نیم رخ و سه رخ و بسیاری از مباحث اصلی دیگر که در گرفتن عکس با نورپردازی اصولی باید آموزش ببینید.
 • ترم ۴ ) نرم افزارهای عکاسی : آموزش نرم افزارهای عکاسی از جمله فوتوشاپ و لایت روم از صفر تا صد .برای اینکه بتوانید به صورت حرفه ای در عکاسی عمل کنید باید ادیت مناسب عکس ها را نیز آموزش ببینید. عکاسی موفق است که علاوه بر گرفتن عکس با نورپردازی مناسب ، بتواند آن را در فضاهای مختلف مثل اینستاگرام نیز با ادیت اصولی ارائه دهد.

 

 

مناسب ترین هزینه ، مدت زمان و مدارک بین المللی معتبر دوره عکاسی آنلاین

کلاس عکاسی آنلاین از ۴ تا ۵ ماه است که شما از مبتدی ترین اصول عکاسی تا حرفه ای ترین آن را با اساتید دانشگاهی در این زمینه می گذرانید.در پایان دوره عکاسی،  به شما مدرک معتبری ارائه می شود که اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را نیز داشته باشید می توانید توسط دارالترجمه و با دریافت مهر دادگستری ، به راحتی اقدام به مهاجرت کنید.

در مورد هزینه دوره نیز از ۱ میلیون تومان تا سقف ۵/۲۰۰/۰۰۰ هزار تومان متغیر است که بستگی به سطح شما و نظر کارشناسان ما را دارد.

 

آموزش عکاسی آنلاین

برای شروع دوره عکاسی آنلاین چه پیش نیازی را باید بگذرانید ؟

برای شروع دوره عکاسی نیاز به هیچگونه پیشنیازی ندارید و می توانید از صفر و فقط با داشتن یک دوربین DSLR در کلاس ها ثبت نام کنید.

آموزش عکاسی آنلاین

پس از پایان دوره دانشپذیران چه مهارت هایی را کسب می کنند ؟

برای یک دانشپذیر عکاسی مهمترین و ایده آل ترین هدف ، گرفتن عکس و ثبت لحظه ها به بهترین شکل است .که در انتهای دوره عکاسی آنلاین مجموعه صنعت و معدن دانشپذیران بر تمامی سرفصل های عکاسی از جمله :

 • پرتره
 • تبلیغاتی
 • صنعتی
 • استدیویی
 • ورزشی
 • مدلینگ
 • خبری
 • هنری
 • معماری
 • طبیعت

تسلط کافی و عالی پیدا خواهند کرد.در ادامه این شما خواهید بود که با آموزش های کاملی که می بینید تلاش خود را مضاعف کرده و به هدف خود برسید.

آموزشگاه عکاسی آنلاین

چرا کلاس عکاسی آنلاین را انتخاب کنیم ؟

بعد از توضیحات تکمیلی بالا وقت آن رسیده که تصمیم بگیرید بر اساس شرایطتان دوره ها را به صورت حضوری شرکت کنید یا به صورت آنلاین .امروزه با توجه به شرایط پیش آمده در کشورهای مختلف و عدم توانایی افراد برای شرکت در کلاس های حضوری ، کلاس های آنلاین بسیار فراگیر شده است. اغلب افراد در مورد کلاس های آنلاین نگرانی دارند.اما در پاسخ به این سوال که کیفیت کدام بهتر است باید بگوییم که هردو دوره با یک سرفصل و با حضور اساتید مجرب و حرفه ای در این زمینه برگزار می شوند.اما چون کلاس های آنلاین از هزینه و وقت رفت و امد کاسته و باعث می شود وقت بیشتری برای تمرین داشته باشید ، می تواند به مراتب گزینه ی بهتری باشد.

علاوه بر تمام مسائلی که گفته شد شما در پایان هر جلسه فیلم آموزشی را نیز دریافت خواهید کرد و به صورت ۲۴ ساعته توسط پشتیبان آموزشی ساپورت خواهید شد. در تمامی ترم ها چه در کلاس های حضوری و چه در کلاس های آنلاین برای تمرین بیشتر باید از آتلیه ها استفاده کنید که امروزه دسترسی به این مراکز برای دانشپذیران دوره ی عکاسی بسیار آسان شده است .

آموزش عکاسی آنلاین

مشاوره ثبت نام در دوره عکاسی آنلاین و نیمه حضوری

اگر قصد شرکت در آموزشگاه معتبر و حرفه ای عکاسی آنلاین را دارید ،

اگر می خواهید وارد بازار کار حرفه ای در این زمینه شوید و یا قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید ،

می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان عکاسی مجموعه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹