آموزش طراحی لباس

بهترین دوره طراحی لباس با متد ۲۰۲۰

بهترین دوره طراحی لباس با متد ۲۰۲۰ و از صفر تا صد با برجسته ترین اساتید این رشته همراه با ارائه مدرک بین المللی به شما آموزش داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مرکز آموزش خانه صنعت و معدن از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برترین دوره طراحی لباس مطابق با استانداردهای بین المللی

برای شروع دوره طراحی لباس و ورود به این دوره نیاز به گذراندن پیش نیاز و یا یادگیری طراحی پیشرفته قبل از ورود به دوره نیست چون در این دوره کاملا از مبتدی آموزش می بینید. برای وارد شدن به این رشته، داشتن خلاقیت و ایده و پرورش آن در طول دوره در بالاترین درجه اهمیت قرار دارد.

دوره های طراحی لباس به صورت جامع از مقدماتی تا پیشرفته با استفاده از به روز ترین متد های روز دنیا آموزش داده می شود به طوری که هنرجو بعد از اتمام دوره به صورت حرفه ای می تواند وارد بازار کار این رشته شود به همین علت در تعیین سر فصل های دوره طراحی لباس به اجرایی بودن و مهارت های عملی هنرجویان اهمیت ویژه ای داده شده است.

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش جامع طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

 

 

در شروع دوره طراحی فیگور و مبانی طراحی را از مبتدی آموزش دیده و یاد می گیرید که چطور به صورت کاملا حرفه ای و بی نقص یک مانکن را طراحی کنید تا بتوانید در مراحل بعدی روی مانکن هایی که کشیدید لباس را با تکنیک های رنگ جنسیت سازی  کنید .در ترم بعد تمرین هایی برای پرورش خلاقیت و استفاده از موضوعاتی برای رسیدن به یک طرح نهایی وشناخت پارچه ها آشنا می شوید و توانایی آن را پیدا می کنید که طرحی کاملا خلاقانه رو با ایده خودتان و با استفاده از پارچه مناسب به همراه یک خیاط ایده خود را به اجرا برسانید…

در تمام کشورها برای رسیدن به یک مهارت خاص و آموزش یک رشته حرفه ای تمام سعی خود را بر یادگیری مهارت های عملی هنرجو می گذارند تا بلافاصله بعد از اتمام دوره شخص بتواند به صورت کاملا حرفه ای به بازار کار وارد شود و رشته طراحی لباس دقیقا رشته ای است که باید به صورت اجرایی کار کرد تا به نتیجه دلخواه رسید . در دوره های جامع طراحی لباس که در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برگزار می شود آموزش هنرجویان بر اساس متدهای پیش رفته مطابق با استانداردهای بین المللی و به صورت مقدماتی تا ورود به بازار حرفه ای کار هنرجو را همراهی می کند.

 

 

آموزش طراحی لباس با ارائه مدرک معتبر

با گذراندن دوره طراحی لباس به مدت شش تا هفت ماه در کنار اساتید برتر این رشته با تحصیلات دانشگاهی مرتبط و صرفا با انجام تمرین های کلاسی و کسب مهارت های اجرایی رشته طراحی لباس قادر به ورود به بازار کار حرفه ای خواهید بود.با اینکه در رشته هایی مانند طراحی لباس مهارت اجرایی در درجه اول اهمیت قرار دارد اما داشتن مدارک معتبر بین المللی می تواند برای شروع کارتان حس اعتماد ویژه ای را در میان افرادی که به دفتر کارتان رجوع می کنند جلب کنید.

مدرکی که پس از گذراندن دوره های طراحی لباس از مرکز آموزش خانه صنعت و معدن دریافت خواهید کرد به تنهایی بسیار معتبر بوده و برای مهاجرت به کشورهای دیگر برای ادامه کار حرفه ای خود می توانید با مراجعه به دارالترجمه های معتبر آن را برای کشور مقصد ترجمه کنید.

آموزشگاه طراحی لباس

ثبت نام در دوره مقدماتی تا پیشرفته طراحی لباس

قبل از شروع به کار و ثبت نام در دوره با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن از طریق واتساپ و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

نوشته های مشابه